Et ole vielä vahvistanut sähköpostiosoitettasi

Belgium - Railway stamp OBP no. TR38 Cu - In pair and sheet corner with curiosity - IMPERFORATE between stamps and sheet margin

Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä
Kohteen viitenumero 18696153
Belgium - Railway stamp OBP no. TR38 Cu - In pair and sheet corner with curiosity - IMPERFORATE between stamps and sheet margin

Tarkastelemasi huutokauppa on päättynyt

Näytä nykyiset huutokaupat

Kelpaava tarjous!

Tehdäksesi tarjouksesi kirjaudu sisään tai luo ilmainen tili.

Oletko jo rekisteröitynyt?

Uusi käyttäjä?

Luo ilmainen tili

Odotetaan pidennystä Erä on suljettu Avoinna tarjouksille kohteessa Erä sulkeutuu Tarjous umpeutuu ajassa:

Nykyinen tarjous 120 €
Seuraava minimitarjous 130 €
Sijainti: Belgia
Välityspalkkio: 9% voittaneesta tarjouksesta
Toimitus maahan Yhdysvallat: 10.10 €

Tarjouksia ei ole tehty.

120 € Tarjoaja 0286
28-05-2018 19:59:25
110 € Tarjoaja 9714
28-05-2018 11:09:12
100 € Tarjoaja 3753
23-05-2018 21:14:25
70 € Tarjoaja 5000
18-05-2018 13:07:40
Käännä kielelle suomi
Käännetään käyttäen Google Translate
Takaisin alkuperäiseen tekstiin
Kääntänyt Google Translate

MNH and MH

Maantieteellinen alkuperä: Belgia
Sommittelu: Yksittäinen
Kunto: VEL (Virheetön ei liimattu), VL (Virheetön liimattu)

OBP no. TR38 Cu - Coloured numbers in medallion surrounded by ornaments 70c blue and red - In pair and sheet corner with rare curiosity: IMPERFORATE between stamps and sheet margin


Top stamp MNH, bottom one partially without gum - Please view the scans for a good impression

Be waldotiere  pro parhaat

Palautepisteet: 99.2
Annetut arvostelut: 833
Jäsen alkaen: 16 helmikuu 2017
  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Volledig in Orde!
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    user-98e6ec4 14 joulukuu 2018

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Vlotte afhandeling en bestelling zoals verwacht.
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    rietom 11 joulukuu 2018

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Volledig in orde .
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    rikjeanine 11 joulukuu 2018

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    all ok
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    rpetrillo 10 joulukuu 2018

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Mooie zegels, zoals gewoonlijk, aan te raden verkoper A++++
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    PatrickVG 8 joulukuu 2018

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Bedankt!
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    thundersb 5 joulukuu 2018

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Trop de défauts dans les timbres reçus - adhérences, doubles charnières, plis dans plusieurs timbres, etc. Message envoyé le 23-11-18 au vendeur et ce jour 05-12-18. Pas de réponse. Pas fiable.
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    scorpioMcQueen 5 joulukuu 2018

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Ok
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    Adcdumont 4 joulukuu 2018

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Perfect!!!
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    jan-welkenhuysen 4 joulukuu 2018

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Heel goed verzorgde verzending.
    Materiaal top.
    Hartelijk dank
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    Congo 4 joulukuu 2018

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Zeer goed ontvangen en de zegels in perfecte staat. Verpakking O.K

    Hartelijk dank
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    64CAROL19 4 joulukuu 2018

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Bestelling ontvangen maar heb medegedeeld dat één postzegel niet de correcte was ,
    De leverancier weet ervan.
    Ik wacht op zijn reactie
    Robert Proth.
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    robertaalst 4 joulukuu 2018

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Ok
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    Adcdumont 3 joulukuu 2018

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Prima !
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    Trouky68 3 joulukuu 2018

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Bedankt!
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    thundersb 1 joulukuu 2018

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Snelle levering en goed verzorgd, waarvoor dank.
    Aanrader

    Feedback reeds gegeven
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    merte125 30 marraskuu 2018

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Careful packaging & fast shipping.
    Description matches the goods.
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    Ksid6 29 marraskuu 2018

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Hartelijk dank voor de goede ontvangst. Alles perfect in orde.
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    marcodeco 29 marraskuu 2018

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    zeer tevreden maar wist het al na eerdere aankopen van de verkoper
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    voegerken 29 marraskuu 2018

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Zeer tevreden met het pakket (snel en goed verpakt). Zegels in goede kwaliteit. Een aanrader
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    user-fc8c6f1 28 marraskuu 2018

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    lot parfait + emballage parfait
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    zirkobe 27 marraskuu 2018

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    dank - alles in orde - postief
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    Vergeetmijnietje 27 marraskuu 2018

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Mooie zegels en snelle verzending.
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    andr7569 27 marraskuu 2018

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Très beau lot. Merci
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    Serge-Luc 27 marraskuu 2018

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    PERFECTE VERKOPER TIP TOP IN ORDE
    AANRADER ,,,,,,,TOP,,,,,,,
    zeer snelle verzending
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    user-727770d 26 marraskuu 2018

Katso kaikki 833 arvostelut

Toimitus

Myyjä toimittaa tuotteen 3 päivän kuluessa maksuvahvistuksen vastaanottamisesta.

Toimituskulut koskevat vain mantereella sijaitsevia kohteita.
Lisätietoja

Kuljetusmaksut

Yhdysvallat 10.10 €
Alankomaat 9.44 €
Belgia 7.10 €
Espanja 9.44 €
Irlanti 9.44 €
Italia 9.44 €
Itävalta 9.44 €
Kanada 10.10 €
Luxemburg 9.44 €
Norja 9.44 €
Portugali 9.44 €
Puola 9.44 €
Ranska 9.44 €
Ruotsi 9.44 €
Saksa 9.44 €
Sveitsi 9.44 €
Tanska 9.44 €
Yhdistynyt kuningaskunta 9.44 €
Muu Eurooppa 9.44 €
Muut alueet 10.10 €

Jos voitat enemmän kuin yhden erän samalta myyjältä samassa huutokaupassa, lähetyksesi yhdistetään. Tässä tapauksessa sovelletaan sen erän kuljetusmaksuja, jotka ovat suuremmat.

Kaikki huutokauppamme ovat notaarin valvomia 

Maksuvaihtoehdot

Visa Mastercard Sepa_credit_transfer

Jaa tämä erä ystäviesi kanssa

Olemme pahoillamme - emme voi hyväksyä tarjoustasi

Koska sinulla on erääntyneitä maksuja, et voi tehdä tarjouksia Catawikin huutokaupoissa.

Kun maksusuorituksesi on käsitelty, voit jatkaa tarjousten tekemistä normaalisti. Huomaa: Mikäli maksat käyttäen pankkisiirtoa, sen käsittelyssä saattaa kestää noin 2 arkipäivää. Tästä syystä suosittelemme käyttämään jotain maksusivumme suorista maksutavoista.

Maksa nyt

X
Etkö ole vielä rekisteröitynyt?
Luomalla ilmaisen Catawiki-käyttäjätilin pystyt tekemään tarjouksia yli 50,000 viikottain huutokaupattavasta kohteestamme.
tai Kirjaudu sisään