Et ole vielä vahvistanut sähköpostiosoitettasi

Belgium - Railway stamp OBP no. TR38 Cu - In pair and sheet corner with curiosity - IMPERFORATE between stamps and sheet margin

Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä
Kohteen viitenumero 18696153
Belgium - Railway stamp OBP no. TR38 Cu - In pair and sheet corner with curiosity - IMPERFORATE between stamps and sheet margin

Tarkastelemasi huutokauppa on päättynyt

Näytä nykyiset huutokaupat

Kelpaava tarjous!

Tehdäksesi tarjouksesi kirjaudu sisään tai luo ilmainen tili.

Oletko jo rekisteröitynyt?

Uusi käyttäjä?

Luo ilmainen tili

Odotetaan pidennystä Erä on suljettu Avoinna tarjouksille kohteessa Erä sulkeutuu Tarjous umpeutuu ajassa:

Nykyinen tarjous 120 €
Seuraava minimitarjous 130 €
Sijainti: Belgia
Välityspalkkio: 9% voittaneesta tarjouksesta
Toimitus maahan Yhdysvallat: 10.10 €

Tarjouksia ei ole tehty.

120 € Tarjoaja 0286
28-05-2018 19:59:25
110 € Tarjoaja 9714
28-05-2018 11:09:12
100 € Tarjoaja 3753
23-05-2018 21:14:25
70 € Tarjoaja 5000
18-05-2018 13:07:40
Käännä kielelle suomi
Käännetään käyttäen Google Translate
Takaisin alkuperäiseen tekstiin
Kääntänyt Google Translate

MNH and MH

Maantieteellinen alkuperä: Belgia
Sommittelu: Yksittäinen (Lisää kohteita)
Kunto: VEL (Virheetön ei liimattu), VL (Virheetön liimattu)

OBP no. TR38 Cu - Coloured numbers in medallion surrounded by ornaments 70c blue and red - In pair and sheet corner with rare curiosity: IMPERFORATE between stamps and sheet margin


Top stamp MNH, bottom one partially without gum - Please view the scans for a good impression

Be waldotiere  pro parhaat

Catawikin käyttäjä 16 helmikuu 2017 lähtien, vastaanottanut yhteensä 980 palautetta (479 viimeisen 12 kk aikana)

Palautepisteet: 98.9% (479 palautetta)
(viimeisen 12 kk aikana)
  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    tout est ok A++
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    aumarche 22 maaliskuu 2019

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Ok
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    Adcdumont 22 maaliskuu 2019

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Prima service!
    Goede kwaliteit zoals altijd.
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    wimverhelle 19 maaliskuu 2019

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Bedankt!
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    thundersb 19 maaliskuu 2019

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    zeer tevreden en vlotte levering.
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    Stefdie 19 maaliskuu 2019

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    The best seller with the TOP quality on Catawiki stamps Belgium auction, buy from him without any problems!
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    xangelasmith 18 maaliskuu 2019

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Snelle levering , alles toppie
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    wanmor 17 maaliskuu 2019

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Good material and excellent service.
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    storm1950 17 maaliskuu 2019

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    OK bien reçue
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    user-da1af26 17 maaliskuu 2019

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    OK
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    user-da1af26 17 maaliskuu 2019

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    1 WEEK
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    GERMANUS 14 maaliskuu 2019

    Myyjän vastaus
    Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    En dan?
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä
  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Bedankt!
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    thundersb 14 maaliskuu 2019

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    very good stamps and in great conditions
    many thanks
    best regards
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    RuiPatricio 13 maaliskuu 2019

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Les 7 petites valeurs n'étaient pas des oblitérés "normaux" (gomme au verso-. Ont été remplacés par d'autres très beaux et d'époque. Merci.
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    scorpioMcQueen 13 maaliskuu 2019

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    OK, 100%
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    user-ce7ac8f 12 maaliskuu 2019

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    ok
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    njp 12 maaliskuu 2019

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    timbre conforme au descriptif reçu dans les temps merci
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    mimi83 11 maaliskuu 2019

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    goed aangekomen dank u
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    paulleke2005 11 maaliskuu 2019

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    super, 200 % tevreden.
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    eddys2 8 maaliskuu 2019

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Top, snel thuis bezorgd en alles in perfecte staat.
    Uitstekende verkoper.
    Thanks
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    user-8b50a21 8 maaliskuu 2019

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Snelle correcte levering AAA+++
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    billyboy1 8 maaliskuu 2019

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    certaines feuilles sont abîmées et donc pas en parfait état
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    floreffe 7 maaliskuu 2019

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Très satisfait. Envoi très soigné. Merci
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    Geophilan 6 maaliskuu 2019

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Perfect...zoals steeds.....
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    alexvandenkieboom 6 maaliskuu 2019

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Prachtige mooie zegels, correct verzonden en ontvangen.
    Dank u wel hiervoor.
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    user-8b50a21 5 maaliskuu 2019

Katso kaikki arvostelut

Toimitus

Myyjä toimittaa tuotteen 3 päivän kuluessa maksuvahvistuksen vastaanottamisesta.

Toimituskulut koskevat vain mantereella sijaitsevia kohteita.
Lisätietoja

Tullaustiedot

Kohteen toimittamiseen saattaa liittyä myös muita kuluja, kuten tullaus-, maahantuonti- ja käsittelykuluja. Mahdolliset lisäkulut velotetaan sinulta asianosaisen puolesta myöhemmässä vaiheessa.

Kuljetusmaksut

Yhdysvallat 10.10 €
Alankomaat 9.44 €
Belgia 7.10 €
Espanja 9.44 €
Irlanti 9.44 €
Italia 9.44 €
Itävalta 9.44 €
Kanada 10.10 €
Luxemburg 9.44 €
Norja 9.44 €
Portugali 9.44 €
Puola 9.44 €
Ranska 9.44 €
Ruotsi 9.44 €
Saksa 9.44 €
Sveitsi 9.44 €
Tanska 9.44 €
Yhdistynyt kuningaskunta 9.44 €
Muu Eurooppa 9.44 €
Muut alueet 10.10 €

Jos voitat enemmän kuin yhden erän samalta myyjältä samassa huutokaupassa, lähetyksesi yhdistetään. Tässä tapauksessa sovelletaan sen erän kuljetusmaksuja, jotka ovat suuremmat.

Kaikki huutokauppamme ovat notaarin valvomia 

Maksuvaihtoehdot

Visa Mastercard Sepa_credit_transfer

Jaa tämä erä ystäviesi kanssa

Olemme pahoillamme - emme voi hyväksyä tarjoustasi

Koska sinulla on erääntyneitä maksuja, et voi tehdä tarjouksia Catawikin huutokaupoissa.

Kun maksusuorituksesi on käsitelty, voit jatkaa tarjousten tekemistä normaalisti. Huomaa: Mikäli maksat käyttäen pankkisiirtoa, sen käsittelyssä saattaa kestää noin 2 arkipäivää. Tästä syystä suosittelemme käyttämään jotain maksusivumme suorista maksutavoista.

Maksa nyt

X
Etkö ole vielä rekisteröitynyt?
Luomalla ilmaisen Catawiki-käyttäjätilin pystyt tekemään tarjouksia yli 50,000 viikottain huutokaupattavasta kohteestamme.
tai Kirjaudu sisään