Et ole vielä vahvistanut sähköpostiosoitettasi

Belgium - Railway stamps - OBP nos. TR 15/27

Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä
Kohteen viitenumero 18661977
Belgium - Railway stamps - OBP nos. TR 15/27

Tarkastelemasi huutokauppa on päättynyt

Näytä nykyiset huutokaupat

Kelpaava tarjous!

Tehdäksesi tarjouksesi kirjaudu sisään tai luo ilmainen tili.

Oletko jo rekisteröitynyt?

Uusi käyttäjä?

Luo ilmainen tili

Odotetaan pidennystä Erä on suljettu Avoinna tarjouksille kohteessa Erä sulkeutuu Tarjous umpeutuu ajassa:

Nykyinen tarjous 201 €
Seuraava minimitarjous 221 €
Sijainti: Belgia
Välityspalkkio: 9% voittaneesta tarjouksesta
Toimitus maahan Yhdysvallat: 10.25 €

Tarjouksia ei ole tehty.

201 € Tarjoaja 0890
28-05-2018 19:55:42
190 € Tarjoaja 1596
28-05-2018 13:08:01
170 € Tarjoaja 0890
27-05-2018 20:39:06
160 € Tarjoaja 3829
27-05-2018 09:47:59
140 € Tarjoaja 1596
24-05-2018 19:34:06
80 € Tarjoaja 3010
20-05-2018 19:28:40
4 € Tarjoaja 8178
19-05-2018 19:45:25
Käännä kielelle suomi
Käännetään käyttäen Google Translate
Takaisin alkuperäiseen tekstiin
Kääntänyt Google Translate

MH

Sommittelu: Setti/Sarja (Lisää kohteita)
Kunto: VL (Virheetön liimattu)

OBP 2018 = €1,380
Please see the scans to form your own impression.

Be Lucienneke  

Catawikin käyttäjä 30 elokuu 2017 lähtien, vastaanottanut yhteensä 160 palautetta (112 viimeisen 12 kk aikana)

Palautepisteet: 93.8% (112 palautetta)
(viimeisen 12 kk aikana)
  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Alles in orde ,levertermijn ,verpakking en staat van de zegels.
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    user-a2b1b80 18 maaliskuu 2019

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    quick delivery perfect
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    user-25f12bb 13 maaliskuu 2019

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Parfait. La commande était conforme à l'offre. Merci pour le sérieux apporter à la transaction.
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    user-462a1ae 12 maaliskuu 2019

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Goed aangekomen perfect
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    user-91a4662 28 helmikuu 2019

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Verzorgde zending en op tijd ontvangen.
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    rietom 27 helmikuu 2019

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Perfect, bedankt
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    wimcnice 21 helmikuu 2019

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    TOP VENDEUR A+++++++++++++++++++++++++++++++++++
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    aumarche 12 helmikuu 2019

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Zoals al veel gekochte postzegels, zeer tevreden over de aankoop, service en verpakking. Een aanwinst voor mijn verzameling. TOP
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    user-75e3a7a 6 helmikuu 2019

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    BL29 is beschadigd, gekreukt. Geen antwoord verkoper.
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    user-98e6ec4 23 tammikuu 2019

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    TUTTO OK
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    giacomo1942 11 tammikuu 2019

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    TUTTO OK
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    giacomo1942 11 tammikuu 2019

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Alles met zorg verpakt en snelle levering +++ aan te raden verkoper+++
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    trevorstamp 30 marraskuu 2018

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Careful packaging & fast shipping.
    Description matches the goods.
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    Ksid6 29 marraskuu 2018

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Todo correcto. Muy buenos sellos. Muchas gracias y saludos.
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    ldirod 27 marraskuu 2018

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Réception en bon état et conforme à la commande
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    Goldorak6792 27 marraskuu 2018

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    PERFECT
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    ANABELA1970 21 marraskuu 2018

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Zeer goede verkoper ; aan te raden
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    waldotiere 13 marraskuu 2018

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    alles oké
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    eddys2 7 marraskuu 2018

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Geachte Verkoper.

    Alles netjes afgeleverd.

    Met vriendelijke groet Huub Hardy.
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    user-44ca761 2 marraskuu 2018

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Bedankt!
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    deflits 1 marraskuu 2018

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Magníficos sellos. Todo corecto. Muchas gracias y un saludo.
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    ldirod 31 lokakuu 2018

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    order received in good stat
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    user-370ddd5 23 lokakuu 2018

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    perfect in orde
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    gibenteam 21 lokakuu 2018

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Hallo,
    Zoals beloofd.
    4 zegels OK zijn **/MNH
    1 zegel met plakkerrest / scharnierrest
    1 zegel gescheurd
    Geen antwoord op mails
    Zeer slechte ervaring
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    diortje 25 syyskuu 2018

  • Huomaathan: jotkut tämän sivun elementeistä on käännetty automaattisesti.
    Bedankt!
    Katso käännös Automaattisesti käännetty. Pois päältä

    thundersb 22 syyskuu 2018

Katso kaikki arvostelut

Toimitus

Myyjä toimittaa tuotteen 3 päivän kuluessa maksuvahvistuksen vastaanottamisesta.

Toimituskulut koskevat vain mantereella sijaitsevia kohteita.
Lisätietoja

Tullaustiedot

Kohteen toimittamiseen saattaa liittyä myös muita kuluja, kuten tullaus-, maahantuonti- ja käsittelykuluja. Mahdolliset lisäkulut velotetaan sinulta asianosaisen puolesta myöhemmässä vaiheessa.

Kuljetusmaksut

Yhdysvallat 10.25 €
Alankomaat 9.50 €
Belgia 7.10 €
Espanja 9.50 €
Irlanti 9.50 €
Italia 9.50 €
Itävalta 9.50 €
Kanada 10.25 €
Luxemburg 9.50 €
Norja 9.50 €
Portugali 9.50 €
Puola 9.50 €
Ranska 9.50 €
Ruotsi 9.50 €
Saksa 9.50 €
Sveitsi 9.50 €
Tanska 9.50 €
Yhdistynyt kuningaskunta 9.50 €
Muu Eurooppa 9.50 €
Muut alueet 10.25 €

Säästä kuljetusmaksut

Voit noutaa tämän erän myyjältä: Langdorp (Brabant), Belgia.

Kaikki huutokauppamme ovat notaarin valvomia 

Maksuvaihtoehdot

Visa Mastercard Sepa_credit_transfer

Jaa tämä erä ystäviesi kanssa

Olemme pahoillamme - emme voi hyväksyä tarjoustasi

Koska sinulla on erääntyneitä maksuja, et voi tehdä tarjouksia Catawikin huutokaupoissa.

Kun maksusuorituksesi on käsitelty, voit jatkaa tarjousten tekemistä normaalisti. Huomaa: Mikäli maksat käyttäen pankkisiirtoa, sen käsittelyssä saattaa kestää noin 2 arkipäivää. Tästä syystä suosittelemme käyttämään jotain maksusivumme suorista maksutavoista.

Maksa nyt

X
Etkö ole vielä rekisteröitynyt?
Luomalla ilmaisen Catawiki-käyttäjätilin pystyt tekemään tarjouksia yli 50,000 viikottain huutokaupattavasta kohteestamme.
tai Kirjaudu sisään